Porady eksperta

Instrukcje / Porady eksperta

Planowanie osłon przeciwsłonecznych

Nie jest wcale sprawą oczywistą, aby ten element wystroju/urządzenia naszych domów i mieszkań podlegał procesowi planowania. Często zastaniawiamy się nad doborem odpowiednich osłon przeciwsłonecznych po wybudowaniu domu lub kupnie mieszkania. Tymczasem warto poświęcić kilka chwil na analizie możliwości oferowanych przez branżę produkującą szeroko rozumiane osłony przeciwsłoneczne.

Gdy nie mamy pod ręką doświadczonej firmy, warto poszukać informacji i inspiracji w internecie. Zadajmy sobie przy tym kilka pytań: Czy zależy nam na funkcjonalności czy na estetyce? Czy zależy nam na termoizolacji czy na dekoracji? Jak chcemy obsługiwać nasze osłony? Czy mamy konkretne wymagania co do osłon?

        

Co wybrać? Plisa, roleta a może jednak żaluzja?

Przed tym dylematem stoimy często. A i my nie damy Wam prostej odpowiedzi.


Jeśli chcemy mieć osłonę wkomponowującą się w nasze wnętrze, dodającą mu jedynie delikatnego akcentu - wybierzmy plisę w kolorach gładkich. Tkaniny wzorzyste czy teksturowane dodadzą wnętrzom natomiast nieco charakteru.


Jeśli chcemy osiągnąć zdecydowaną grę światła i cienia przy dużym nasłonecznieniu - wybierzmy roletę Dzień/Noc.


Jeśłi zależy nam na efektywnej osłonie przyciwsłonecznej, na blokadzie światła i jednocześnie na regulacji ilości wpadającego światła - wybierzmy żaluzję aluminiową.

        

Zakupy online - nic bardziej prostego!

Zakup w naszym sklepie nie powinien nastęczać żadnych trudności.

Oferujemy próbki tkanin, które można sobie na spokojnie w domu "przymierzyć" do wnętrz przy różnym oświetleniu i o różnej porze dnia.

Na naszym kanale na Youtube pokazujemy, jak zmierzyć i zamontować większość naszych produktów.

Zawsze można do nas zadzwonić czy zadać pytanie online. Odpowiemy i doradzimy!

        

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Zamów bezpłatne próbki lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.
Kontakt