Rolety Mini Premium Dzień/Noc

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

W naszej firmie proponujemy szeroki wybór produktów, dostosowany do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też poszerzyliśmy naszą ofertę o unikalne rolety dzień/noc z serii Mini Premium. Dzięki nim możesz przysłonić nieco mniejsze powierzchnie, takie jak chociażby okna na poddaszu.

Wymiary rolet

Artykuły te wykonywane są w przedziale szerokości od 40 do 160 cm, a także wysokości 80 do 220 cm. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wykonać pomiar zgodnie z zamawianym sposobem montażu (bezpośrednio na oknie, na suficie czy na ścianie), poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i porady, jak podać odpowiedni wymiar zamawianych rolet.

Oczywiście do wyboru oddajemy szeroki wybór wzorów kolorystycznych tkanin, użytych do produkcji naszych artykułów. Aby było łatwiej określić odcień, podajemy go również jako numer z palety RAL. Oczywiście materiały te wykonane są w 100% z bawełny.

Przy każdym artykule możesz wybrać stronę sterowania, kolor osprzętu, a także opcje dodatkowe, takie jak chociażby obciążniki łańcuszka czy prowadzenie żyłkowe.

Rolety Mini Premium

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej