Rolety rzymskie standard

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

Rolety rzymskie standard

Pewnie już nie raz mieli Państwo okazję zobaczyć ten rodzaj osłon okiennych na stronach poświęconych wystrojowi wnętrz, czy też w różnego rodzaju wizualizacjach architektonicznych. I nic w tym dziwnego, gdyż rolety rzymskie są bardzo stylowym, a zarazem funkcjonalnym rodzajem osłon, chętnie wykorzystywanym przez projektantów wnętrz.

Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim bardzo eleganckiemu wyglądowi, który sprawia, że przypominają nieco zasłony okienne. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się kilka modeli rolet rzymskich. Posiadamy rozwiązania z pionowymi transparentnymi taśmami, z profilem tunelowym - który może być umieszczony w taśmie lub wszyty w materiał - oraz modele, które są połączeniem dwóch wymienionych technik.

Dzięki temu, że rolety rzymskie dostępne są w różnych kolorach tkanin (od wielu odcieni beży i szarości, aż do intensywnych czerwieni), z łatwością można dopasować rozwiązanie, które nie tylko idealnie wpasuje się w wystrój wnętrza, ale również będzie jego istotnym elementem dekoracyjnym. Dodatkowo rolety rzymskie zapewniają bardzo dobre zaciemnienie wnętrza oraz są dostępne w szerokiej ofercie rozmiarów. Co więcej kupując w naszym sklepie, mogą Państwo dopasować szerokość i wysokość osłony do wymiarów okna.

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, oferujemy produkty umożliwiające różne sposoby ich przymocowania - od montażu przed wnęką okienną lub wewnątrz niej, a także na ramie (poprzez przykręcenie lub bezinwazyjnie). Z przyjemnością doradzimy Państwu w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania.

Rolety rzymskie SemiAutomatic

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej