Żaluzje drewniane

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

Żaluzje drewniane

Jeśli lubią Państwo rozwiązania nieszablonowe, to przedstawiamy ciekawą alternatywę dla klasycznych, materiałowych osłon okiennych. Żaluzje drewniane nie mają wiele wspólnego ze swoimi dawnymi odpowiednikami. Cechują się bardzo dużymi walorami estetycznymi oraz doskonale prezentują się w dużych oknach i wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Żaluzje drewniane wykonane zostały z cienkich lameli o naturalnej barwie oraz umożliwiają swobodną regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo rozwiązania, utrzymane w kolorystyce naturalnego drewna (złoty dąb, orzech, buk lub mahoń) oraz modele w odcieniu czarnym, białym bądź kremowym. Żaluzje drewniane nadają dodatkowej elegancji pomieszczeniu, w którym się znajdują, dzięki czemu świetnie pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i pomieszczeń biurowych, gabinetów, hoteli czy restauracji.

Jeśli chodzi o ich rozmiary, to w naszej ofercie znajdą Państwo osłony o szerokości mieszczącej się w przedziale 40x180cm oraz o wysokości wynoszącej od 40 do 240cm. Tak duży zakres rozmiarowy sprawia, że znajdujące się w naszej ofercie produkty, można dopasować do większości dostępnych na rynku modeli okien.

Podobnie jak w przypadku pozostałych oferowanych przez nas produktów, również prezentowane żaluzje można przymocować na kilka różnych sposobów. Proponujemy metodę montażu bezinwazyjnego, a także możliwość przykręcenia do ściany, sufitu lub listew przyszybowych. Zachęcamy do obejrzenia przygotowanych przez nas propozycji osłon okiennych.

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej