Komponenty

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

Akcesoria do rolet okiennych

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można przede wszystkim niezwykle szeroki wybór rolet wolnowiszących. Jednak zawsze dbamy o to, aby dostosować ofertę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też proponujemy niezawodne komponenty, niezbędne do prawidłowego i solidnego montażu rolet bez konieczności ingerencji w ramę okienną czy ścianę.

Mocowania do rolet

Oferowane przez nas komponenty do mocowania bezinwazyjnego wykonane są tworzywa sztucznego, najczęściej w kolorze białym bądź brązowym. Wyróżniają się one wysoką wytrzymałością na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne oraz duże obciążenia, dlatego też masz pewność, że tego typu elementy będą służyły Ci długo.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas komponentów jest mocowanie bezinwazyjne. Dzięki niemu nie będziesz musiał w żaden sposób ingerować w ramę okienną, co mogłoby wpłynąć na estetykę ramy, a nawet zmniejszyć poziom izolacji termicznej.

Jeśli nie masz pewności, jakie elementy będą pasować do Twojego okna, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej