Rolety rzymskie SemiAutomatic

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

Rolety wewnętrzne

Jeśli cenisz sobie połączenie funkcjonalności, elegancji i nowoczesności, z pewnością nasze produkty przypadną Ci d o gustu! Proponujemy bowiem wyjątkowe rolety rzymskie w wielu różnych kolorach.

Dlatego są one tak unikalne? Wyróżniają się niezwykłym wyglądem ze względu na innowacyjny system układania się tkaniny. Dzięki nim, podnosząc roletę w górę, wokół okna powstają piękne drapowania materiału, co nadaje całemu pomieszczeniu ekskluzywnego wyglądu.

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby zaproponować rozwiązania najlepiej dostosowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też w zakresie każdego produktu proponujemy szerokie możliwości konfiguracji, np. w zakresie wymiarów, strony sterowania, kolorystyki osprzętu czy sposoby montażu. Oczywiście nasi konsultanci są gotowi pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania – wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

Niezwykle bogaty wybór kolorów tkaniny oferowanych przez nas rolet rzymskich sprawia, że z pewnością świetnie dopasują się praktycznie do każdego wnętrza.

Rolety rzymskie SemiAutomatic

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej