Rolety Mini Premium

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

Rolety do okna

Jeśli przy tworzeniu aranżacji do swojego domu nie uznajesz kompromisów w zakresie solidności wykorzystywanych przez Ciebie rozwiązań, z pewnością przypadną Ci do gustu oferowane przez nasza firmę rolety z serii Mini Premium.

Głównym atutem tego typu konstrukcji jest wysokiej jakości materiał o odpowiednio dobranej gramaturze i grubości. Dają one średni stopień zacienienia, który jest najchętniej wybierany w domach oraz siedzibach firm. Oczywiście w naszym asortymencie proponujemy cały szereg kompozycji kolorystycznych, dzięki którym z pewnością dopasujesz konstrukcję do wystroju poszczególnych pomieszczeń w domu.

Materiał w roletach

Sama tkanina nie jest jedynym czynnikiem, świadczącym o świetnym wykonaniu naszych rolet Mini Premium. Jest to także sprawdzony i niezawodny mechanizm. Jest on mocowany bezpośrednio do ramy okna, bez konieczności wiercenia otworów. Dzięki temu oferowane przez nas artykuły w żaden sposób nie wpłyną na parametry termoizolacji okien.

Solidność wykonania oraz estetyczny wygląd sprawiają, że wybierając tego typu konstrukcje bez wątpienia będziesz z nich zadowolony!

Rolety Mini Premium

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej