Rolety Classic

Katalog produktów

TYP OSŁONY

Rodzaj tkaniny

Grupy kolorystyczne

Rolety materiałowe

Wszystkim miłośnikom klasycznych rozwiązań polecamy szczególnie dostępne w naszym asortymencie rolety z Serii Classic. Zastosowano w nich standardowe mechanizmy, zapewniające bezawaryjne działanie przez długi czas.

Niewątpliwymi atutami oferowanych przez nas rozwiązań są szerokie możliwości konfiguracji. Po wyborze kolory tkaniny przejdziesz do panelu, w którym będzie miejsce do podania wymiarów okien. W zależności od upodobań klienta, umożliwiamy dwa alternatywne sposoby pomiaru – oparte o wymiary kantu, jak również całkowite.

Następnie wybrać można dwie strony regulacji opuszczenia rolety – lewą i prawą. Znacznie zwiększa to komfort korzystania z konstrukcji.

Tworząc asortyment naszych produktów zawsze dbamy o to, aby poszczególne artykuły były najlepiej dostosowane do upodobań klienta. Dlatego też oprócz standardowych opcji proponujemy kilka kolorów osprzętu (w tym także oklein drewnopodobnych).

W zależności od preferencji, polecamy także opcje dodatkowe – prowadnic zwiększające płynność działania mechanizmu oraz obciążniki do łańcuszka (standardowe oraz ozdobne).

Rolety Classic

Nie możesz się zdecydować?

GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej
INDYWIDUALNY WYMIAR Zobacz więcej
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Zobacz więcej
GWARANCJA JAKOŚCI Zobacz więcej