Plisy okienne

Katalog produktów / Plisy okienne

Rollomania to sklep internetowy oferujący wszelkiego rodzaju żaluzje, rolety i plisy na wymiar. To nieodłączne elementy każdego okna – zarówno w domu, mieszkaniu, jak i biurze. Plisa i inne nasze produkty to nie tylko elementy dekoracyjne, ale i skuteczna ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem w pomieszczeniach.

Dbamy o różnorodność oferowanego asortymentu. Dlatego zapewniamy przesłony materiałowe, drewniane i aluminiowe w wielu modelach oraz wersjach kolorystycznych do wyboru. Zadbaliśmy również o akcesoria, które ułatwią montaż i bezpieczne użytkowanie naszych rolet, żaluzji i innych osłon okiennych. Dla osób niezdecydowanych mamy wyjątkową propozycję – bezpłatne próbki oraz fachowe doradztwo!

Plisy Rollomania


Plisy okienne

Prezentowane plisy okienne to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie proste i skuteczne rozwiązania oraz duży wybór – zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Różne opcje montażu dają wiele możliwości aranżacyjnych (przysłonięcie zarówno całej szyby, jak i wybranego fragmentu). Wykonujemy produkty na wymiar według indywidualnych zamówień klienta.

zobacz ofertę...

Plisy Dzień/Noc

Niezawodne, a przy tym stylowe rozwiązanie umożliwiające całkowitą kontrolę nad wpadającym do pomieszczenia światłem z zewnątrz. Prezentujemy plisy typu dzień/noc, które cieszą się coraz większą popularnością szczególnie w sypialniach oraz pokojach dziecięcych, ale nie tylko. Z powodzeniem sprawdzą się również w innych pomieszczeniach, w tym także w biurach.

zobacz ofertę...

Plisy dachowe

W asortymencie posiadamy plisy dachowe, które zapewniają skuteczne zaciemnienie wszędzie tam, gdzie inne osłony okienne nie zdają egzaminu. Oferujemy wykonanie produktów na wymiar w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych do wyboru (kolory standardowe, niestandardowe oraz okleiny drewnopodobne). Możliwy jest również wybór opcji dodatkowych jak drążek/uchwyt obsługi różnego typu i nie tylko.

zobacz ofertę...

Oferta plis

PADME - kolor 1101
cena od: 48.00 zł
PADME - kolor 1106
cena od: 48.00 zł
PADME - kolor 1114
cena od: 48.00 zł
PADME - kolor 1118
cena od: 48.00 zł
PADME PEARL - kolor 2202
cena od: 55.00 zł
ARCO - kolor 7220
cena od: 55.00 zł
ARCO FLEX - kolor 02
cena od: 60.00 zł
ARCO FLEX - kolor 06
cena od: 60.00 zł
        

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Zamów bezpłatne próbki lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.
Kontakt