Rolety dzień noc

Katalog produktów / Rolety dzień noc

Doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Nasze wewnętrzne rolety na wymiar to nie tylko praktyczna, ale i estetyczna osłona okna. Dbamy o to, by zapewnić naszym klientom bogaty wybór produktów w atrakcyjnych cenach – dlatego w naszym sklepie znajduje się zarówno roleta dzień i noc w kasecie, półkasecie, jak i bez kasety, ale nie tylko. Dzięki temu mamy pewność, że każdy – nawet najbardziej wymagający - klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Prezentowane osłony okienne wewnętrzne dzień/noc zapewnią całkowitą kontrolę nad dopływem światła z zewnątrz. Do wyboru są modele o różnym sposobie montażu, a także w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu doskonale odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Rolety dzień/noc Rollomania


Rolety Rondo w kasecie

Nasze rolety Rondo w kasecie wyróżnia solidny mechanizm umożliwiający płynną zmianę stopnia opuszczenia osłony. Pozwala to na proste dopasowanie ilości światła przenikającego do pomieszczenia z zewnątrz. To nie tylko praktyczne, ale też wyjątkowo estetyczne rozwiązanie zarówno do domu, jak i do biura.

zobacz ofertę...

Cover w półkasecie

Oferujemy bogaty wybór nowoczesnych, łatwych w montażu rolet Cover w półkasecie. Mogą być one bez problemu zamocowane zarówno do ściany, jak i do sufitu. Wykonujemy produkty o różnych wymiarach, stronach sterowania, a także w kilku wersjach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

zobacz ofertę...

Rolety Midi bez kasety

Prezentowane rolety Midi bez kasety składają się z dwóch materiałów. Jeden z nich zapewnia doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, drugi natomiast je przepuszcza. Mechanizm ten pozwala na kontrolę dopływu światła z zewnątrz. Produkty wykonywane są na wymiar i są dostępne w wielu kolorach do wyboru.

zobacz ofertę...

Rolety Mini RolloFix

Bezinwazyjny, prosty montaż do ramy okna oraz mechanizm koralikowy z prowadzeniem żyłkowym sprawiają, że nasze rolety Mini RolloFix cieszą się niegasnącą popularnością. Są bardzo proste w obsłudze, a przy tym nie wymagają wiercenia i ingerencji w ramę, umożliwiają też swobodne otwieranie oraz uchylanie okna.

zobacz ofertę...

Rolety Profil

Szeroka gama kolorystyczna, wysoka estetyka wykonania, dowolność wymiarów, a także kaseta przyklejana do ramy za pomocą specjalnej taśmy (łatwość demontażu) – tym wyróżniają się nasze rolety Profil. Są to modele typu dzień/noc, co oznacza, że umożliwiają pełną kontrolę światła przenikającego do pomieszczenia z zewnątrz.

zobacz ofertę...
Naszym klientom proponujemy unikalne, funkcjonalne rolety Classic typu dzień/noc. Wyróżnia je nie tylko prosty oraz estetyczny montaż i łatwość użytkowania, ale także szeroka gama kolorystyczna (zarówno materiałów, jak i osprzętu). Wszystkie produkty wykonujemy zgodnie z indywidualnymi zamówieniami.
zobacz ofertę...

Oferta rolet dzień/noc

        

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Zamów bezpłatne próbki lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.
Kontakt