Jakie rolety do łazienki

Jakie rolety do pokoju dziecięcego

W łazienkach coraz częściej pojawiają się rozmaite okna. Takie rozwiązanie z pewnością ma wiele zalet, jednak szczególnie wieczorami, może być kłopotliwe. Dlatego w celu zapewnienia komfortu domownikom, warto wybrać osłony okienne, które będą jak najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem.

Czym powinny odznaczać się rolety do łazienki?

Zwykle, panują w niej specyficzne warunki – m.in. nieco wyższa wilgotność i temperatura, niż w innych pomieszczeniach. Dlatego wybierając rolety, warto zwrócić uwagę na ich szczegółowe parametry.

Osłony na okna do łazienki powinny być przede wszystkim nieprzezroczyste i niepochłaniające wilgoci. Poza tym, ich struktura powinna być gładka i jednolita, co znacznie ułatwi utrzymanie ich w czystości.

Wybierając osłony, warto zdecydować się na wersje w kasecie, które dokładnie zakryją okno, zapewniają domownikom poczucie intymności nawet przy zapalonym świetle.

Jakie rolety do łazienki wybrać?

Na rynku dostępna jest szeroka gama osłon okiennych, które można dobierać odpowiednio do stylu aranżacyjnego oraz własnych preferencji. Jednak ze względu na specyficzne warunki panujące w łazience, do udekorowania znajdujących się w niej okien najlepiej nadadzą się wersje które nie tylko nie wchłaniają wilgoci, ale są również niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości. Wśród nich, wyróżnić można m.in.:

  • wersje dzień noc,
  • plisy,
  • rolety poliestrowe.

Każde z rozwiązań odznacza się konkretnymi cechami oraz funkcjonalnością. Rolety poliestrowe zapewniają całkowite zaciemnienie wnętrza, zapewniając łatwość czyszczenia. Wersje dzień noc świetnie sprawdzą się jako stała osłona okienna m.in. w przypadku bliskiej odległości od innego domu. W ciągu dnia, pozwolą na dopływ naturalnego światła, a nocą zapewnią odpowiednie zaciemnienie oraz komfort domowników. Plisy to wyjątkowe rozwiązanie, pozwalające na zasłonięcie wybranej części szyby. Dzięki temu, zapewniają poczucie prywatności oraz odpowiednie doświetlenie pomieszczenia.

Wybierając osłony okienne do łazienki, warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i estetykę. Dlatego warto zdecydować się na wersje dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalające dopasować jak najlepsze rozwiązanie.

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Zamów bezpłatne próbki lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.
Kontakt